Fussy Cat Club - obecnie trwa druga edycja Klubu

Fussy Cat Club to platforma edukacyjna poszerzająca w zorganizowany i miły dla oka sposób Twoją wiedzę scrapbookingową. Dostęp do niej można wykupić na 6 miesięcy i przez ten czas korzystać ze zgromadzonych na niej materiałów, ze wszystkich kursów, tutoriali itd.

Nabór do trzeciej edycji - po wakacjach. O szczegółach będziemy informować na koniec lata. 

Każdego roku dołączyć można na dwa semestry: maj-październik, listopad-kwiecień

Tutaj możesz się zapisać na listę zainteresowanych trzecią edycją: KLIK

.

Pierwsza edycja:

- kilkadziesiąt atrakcyjnych pdf do pobrania i do druku: pudełka, koperty, etykiety, listy, plany, plakaty, elementy do wycinania...

- wszystkie pliki cyfrowe dostępne w naszym sklepie: stemple i papiery - w klubie dostępne są bezpłatnie

- warsztaty: 9 pełnoformatowych warsztatów scrapbookingowych - każdy z nich to film (lub filmy), spisy materiałów, narzędzi itd.: Album - zimowa kula z shakerem, Dekoracja - cyferka, Album Pop U, Projekt 3D - budka Home sweet home, Warstwowa kartka z akwarelowym tłem, Album harmonijkowy, mini Album, Kartka w pudełku, Album parawanowy

- warsztaty fotograficzne, które pogłębiają wiedzę dot. robienia zdjęć projektów scrapbookingowych, by na zdjęciach wyglądały one równie pięknie, jak na żywo!

- mniejsze kursy i tutoriale, które uzupełniają wiedzę niezbędną w powyższych: techniki wycinania, tekturkowe kompendium wiedzy, jak używać stempli, czy jak przygotować wiele zdjęć do druku, co ułatwi ich druk w mniejszym formacie odpowiednim do albumów i mini albumów

- stały rabat 10% na całe zakupy w sklepie FussyCat.pl

- ekskluzywne produkty dostępne tylko dla Klubowiczek: baza albumowa, zestawy tekturek, zestawy die cutów, ephemery oraz kity do warsztatów (limitowane ilości)

- dostęp do zamkniętej grupy FCC na Facebooku

.

Kupując dostęp do drugiej edycji Klubu, otrzymasz wszystko, co powyższe, oraz:

- 12 dodatkowych tutoriali i mini kursów scrapbookingowych

- mapki inspiracyjne do Twoich prac

- nowe papiery i produkty cyfrowe dostępne za darmo - nowe stemple i papiery do scrapbookingu. Planowanych jest min. kilkanaście zestawów papierów i stempli digi uzupełniających nasze dotychczasowe kolekcje (i te nowe)

- cztery całkiem nowe, pełne warsztaty scrapbookingowe:

1. Album wakacyjno-podróżniczy (warsztaty z Gościnią - Ania Tworzy) - czyli Twój album wakacyjny zrobiony od zera! Wspaniała gratka dla miłośników tego rodzaju pamiątek!

2. Kurs akwareli i jej wykorzystanie w scrapbookingu (warsztaty z graficzkami P13 - Kingą i Mariką) - pokażemy, jak samodzielnie malować proste elementy, tła do swoich prac, jak nie bać się akwareli i malować z odwagą :)

3. Mały album Pop Up (warsztaty z Gościnią - Klaudią Wójciak) - podczas tego kursu Klaudia pokaże kolejne zagadnienia związane z techniką PopUp (pierwszy warsztat Klaudii jest już dostępny na platformie)

4. Techniki pracy z bazami 3D (czyli warsztaty z Martą z P13) - na tym warsztacie stworzycie wspaniały scrapbookingowy projekt korzystając tekturkowej bazy 3D. Marta dokładnie opowie o wszystkich możliwych problemach, jakie mogą Was spotkać podczas pracy z takimi bazami, zainspiruje, a efektem pracy będzie dekoracja do scrapowego kącika lub domu.

W drugiej edycji Klubu była możliwość dołączenia w opcji z 4 kitami warsztatowymi wysyłanymi do Uczestniczek oraz bez kitów.

Kity warsztatowe do warsztatów z drugiej edycji dostępne są w sprzedaży w limitowanej ilości.

Zakup członkostwa z kitami jest o ponad 100zł tańszy, niż zakup członkostwa bez kitów i zakup wszystkich czterech zestawów osobno.

Zdjęcia niektórych prac warsztatowych: