Fussy Cat Club - nabór na 2 miesięczny turnus listopad i grudzień - już od października!

      

.

.

UWAGA:

.

Dostęp do klubu na kolejną edycję będzie otwarty w dniach 1. - 13. października

W listopadzie i grudniu warsztaty poprowadzi nasza specjalistka od pop upów - Klaudia Wójciak :)

Pytasz jak się nauczyć scrapbookingu? Dołącz do naszego Klubu!

W nowej edycji znajdziecie wszystko to, co pojawiło się na platformie w minionym dwóch latach (sprawdź poniżej), ale i całą masę nowości! Koncepcja Fussy Cat Clubu rozwija się wraz ze swoimi użytkownikami i ma ambicje stać się najbardziej inspirującym miejscem na polskiej mapie scrapbookingu!

.
.

Szukasz warsztatów scrapbookingowych, w Klubie mamy dla Ciebie:

- 3 nowe pełne warsztaty scrapbookingowe o wartości 200 zł (zaplanowane na II połowę 2023)

- 16 pełnych warsztatów scrapbookingowych o wartości 1000 zł

- < 5 nowych mini warsztatów o wartości < 200 zł (zaplanowane na II połowę 2023)

- 18 mini warsztatów i tutoriali o wartości 500 zł 

- pliki pdf z grafikami i papierami do druku o wartości < 500 zł 

- dostęp do inspiracyjnej grupy na facebooku

- stałą 10% zniżkę w sklepie (zniżka i członkostwo w grupie na Facebooku nie wygasają) - produkty scrapowe dostępne tylko dla członków i członkiń FCC - die cuty, tekturki, bazy, oferta docinania papierów do baz, kity warsztatowe do poprzednich edycji

- stałe wsparcie ekipy P13 :)

- wspaniałe spotkania "na żywo" (dodatkowo płatne)

- zniżkę na zakup kolejnych edycji Klubu

- dostęp do promocji tylko dla Klubowiczek

.
.

Do Klubu będzie można przystąpić w jednej z trzech opcji:

- dostęp 6 miesięczny z trzema kitami warsztatowymi wysyłanymi wraz z publikowaniem kolejnych warsztatów - spodziewaj się zestawu projektowego w pierwszej dekadzie lipca, września i listopada - w cenie 595,00zł

- dostęp 6 miesięczny bez kitów warsztatowych (wybrane kity można zakupić osobno później) - w cenie 375,00zł

dostęp 2 miesięczny z jednym kitem warsztatowym wysyłanym w pierwszej dekadzie wybranego miesiąca w cenie 275,00zł. Tu dołączyć będzie można przed opublikowaniem każdego kolejnego warsztatu zaplanowanego na tę edycję, czyli w czerwcu, sierpniu oraz październiku.

.
.

Jakie warsztaty planujemy w nowej edycji?

LIPIEC - w lipcu powitamy nową prowadzącą i nową formę warsztatową :). Warsztaty na platformie poprowadzi Karolina Kolczyńska z DT P13 Paper Products i zaprezentuje jeden ze swoich flagowych projektów - layout na tamborku. Karolina zaprezentuje sposoby łączenia różnych materiałów, kwestie związane z kompozycją, a my obiecujemy wspaniałe kity warsztatowe dla osób wybierających tę formę członkostwa.

WRZESIEŃ - we wrześniu przejdziemy do scrapbookingowych projektów, które z powodzeniem będzie można również wykorzystać w komercyjnych pracach. Marta Piekarczyk, projektantka P13, dobrze już znana z naszych warsztatów, rozłoży z Wami na czynniki pierwsze dwie wyjątkowe formy przestrzenne, które wspaniale sprawdzą się w roli kartek okolicznościowych dobrych na każdą okazję - exploding box z niespodzianką (dostępną tylko w Klubie) oraz kartkę w stylu pop up...

LISTOPAD - a skoro o pop upach mowa, w listopadzie zapraszamy na warsztaty z Klaudią Wójciak, która zabierze wszystkich chętnych w kolejną niesamowitą podróż w świat pop upów (inne warsztaty z Klaudią są już dostępne na platformie)

.
.

Czym i dla kogo jest Fussy Cat Club?

Fussy Cat Club jest platformą edukacyjną poszerzająca w zorganizowany i miły dla oka sposób szeroko rozumianą wiedzę scrapbookingową. Wszechstronne warsztaty prowadzone przez utalentowane scraperki, dodatkowe informacje oraz inspiracje, ciekawe punkty widzenia i techniki... 

Nierozpraszająca platforma to miejsce do nauki, ale dla wszystkich tych spragnionych motywacji grupowej, lajwów, wyzwań i plotek - zapraszamy do klubowej grupy na facebooku.

.
.

Co znajdziecie na platformie?

Trzonem Klubu są kursy scrapbookingowe, obecnie na dedykowanej platformie znajdziecie szesnaście pełnych, kilkugodzinnych, szkoleń prowadzonych przez doświadczone scraperki - Martę Piekarczyk, Klaudię Wójciak, Anię Tworzy, Ewę - Cynkę (z Cynkowego Poletka) oraz Ewę Mimowolne Zauroczenia. Do każdego kursu udostępniamy opisy w formie skryptów oraz filmy nagrane tak, by ułatwić Wam naukę. Do każdego ze szkoleń oferujemy również kity warsztatowe, które są dostępne do nabycia osobno (do wyczerpania zapasów).

Warsztaty scrapbookingowe

Staramy się Was również inspirować udostępniając Wam mini kursy video oraz tutoriale pdf na gotowe prace. Są one dostępne w ramach mini ebooków oraz filmów i obecnie na plaformie mamy osiemnaście takich szkoleń.

warsztaty scrapbookingu

Oprócz szkoleń scrapbookingowych, mamy również edukacyjne ścieżki dodatkowe.

Obecnie dostępne są warsztaty akwareli prowadzone przez Kingę Spiczko, znaną lepiej jako Pasiakową, oraz Marikę Sadowską. Dziewczyny ukończyły Akademię Sztuki w Szczecinie, a obecnie, wraz z Martą i Asią, są aktywną częścią Działu Projektowego w P13. To kolekcje ich autorstwa i ich grafiki macie okazję ciąć i kleić na swoich biurkach.

Dostępny jest również kurs fotografii, który pogłębi Waszą wiedzę dotyczącą robienia zdjęć prac scrapbookingowych, by wyglądały równie pięknie, co na żywo! Dlaczego to istotne? Jeśli chcecie prezentować swoją pasję szerszej publiczności, publikować zdjęcia w social mediach lub na blogu, sprzedawać je online lub aplikować do Design Teamu, piękne zdjęcia mogą Wam to ułatwić. Warsztaty prowadzi Paulina Monasterska - Tronina, która nie tylko jest zawodową fotografką, ale i aktywną scraperką od lat związaną z P13.

fcc
Pliki dodatkowe:
- Regulamin Klubu