Fussy Cat Club - nabór na 2miesięczny turnus już w kwietniu!

Już od 10. do 20. kwietnia będzie można dołączyć na turnus MAJ & CZERWIEC

Co znajdziecie w nowej edycji?

W nowej edycji znajdziecie wszystko to, co pojawiło się na platformie w minionym roku (sprawdź poniżej), ale i całą masę nowości! Koncepcja Fussy Cat Clubu rozwija się wraz ze swoimi użytkownikami i ma ambicje stać się najbardziej inspirującym miejscem na polskiej mapie scrapbookingu!

Co nowego zatem?

Do Klubu będzie można przystąpić w jednej z trzech opcji:

- dostęp 6 miesięczny z trzema kitami warsztatowymi wysyłanymi w pierwszej dekadzie stycznia, marca i maja - w cenie 595,00zł

- dostęp 6 miesięczny bez kitów warsztatowych (wybrane kity można zakupić osobno później) - w cenie 375,00zł

- dostęp 2 miesięczny z jednym kitem warsztatowym wysyłanym w pierwszej dekadzie wybranego miesiąca (jw). Ten dostęp będzie otwierany również czasie późniejszym - w cenie 275,00zł

Jakie warsztaty planujemy w nowej edycji? 

W nowej edycji pojawią się trzy nowe prowadzące, które będą się dzielić z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą.

W styczniu planowane są warsztaty z Martą Piekarczyk LINK. Podczas nich wykonany zostanie duży tort 3d, który jednocześnie będzie pudełkiem na album i ramkę na zdjęcie, również stworzone podczas tych zajęć. Pracować będziemy na kolekcji Dear Love, ale wykonana praca wspaniale sprawdzi się również w wersji ślubnej lub dziecięcej, my starałyśmy się wybrać temat, który na pewno odpowiadać będzie każdej osobie. Uczestnicy otrzymają pełny kit warsztatowy zawierający wszystkie niezbędne materiały, bazę tortu (wraz z papierem idealnie dociętym do bazy), albumu oraz ramki, klej itd. Bardzo wszechstronne zajęcia, dużo dodatków i prowadząca, którą Uczestniczki poprzedniej edycji najczęściej chciały zobaczyć ponownie.

W marcu zapraszamy na warsztaty z Ewą znaną jako Mimowolne Zauroczenia LINK, mistrzynię kompozycji i zdjęć flat lay. Ewa pracować będzie na kolekcji, która ukaże się w P13 w przyszłym roku. Na przykładzie kartek, które stworzycie razem z Ewą nauczycie się łączenia ze sobą wielu kolekcji, które z pozoru do siebie nie pasują. Skąd pomysł na takie warsztaty? Nie jest tajemnicą, że każda z nas, scraperek, kupuje lub kupowała papiery, które później żal było jej użyć... a później już jej się nie podobały. Chcemy popracować nad tym przekonaniem, pokazać, że papier zyskuje, gdy jest użyty w pracy, że na pewno macie spore zapasy tego, co warto zużyć, by zrobić miejsce na nowe ;). Że czasem wystarczą dodatki, bo bazę już macie (i często o niej zapomniałyście).

W maju zaprosimy Was na spotkanie z kolejną Ewą, którą możecie kojarzyć jako Cynkę prowadzącą profil Cynkowe Poletko LINK. Tematem warsztatów będzie nie tylko papier z przyszłorocznej kolekcji - idąc za głosem ostatniej ankiety, zaprosimy Was na warsztaty mediowe i pracę na blejtramie. Będą kwiaty, koronki, media, farby... Kolejna okazja, by wyjść poza to, co zwykle dzieje się na Waszych biurkach i zrobić to, co kusi, ale nie było wiadomo jak.

Dodatkowo, kupując dostęp na 6 miesięcy uzyskasz dostęp do kursu biznesowego realizowanego w ramach szkoleń Zręcznie o biznesie, czyli jak unikać niezręcznych sytuacji zarabiając na swoim hobby. Na lekcjach prowadzonych przez Katarzynę Synakiewicz, od blisko 17 lat właścicielkę P13, zarabiającej na rękodziele, prowadzącej sklep, a teraz od wielu lat firmę produkcyjną - więcej info tutaj LINK dowiesz się jak nie popełniać popularnych błędów, jak organizować swoją pracę, co jest potrzebne, by osiągnąć sukces i co jest potrzebne, by przekuć swoje hobby w pracę. Kasia podzieli się swoim doświadczeniem w formie lekcji video i materiałów pdf, w formie cotygodniowych lajwów, pomoże Wam wzajemnie się motywować i ruszyć z tym, co być może od dawna odwlekacie ;) Ta część Klubu będzie modyfikowana w zależności od potrzeb Uczestniczek i Uczestników.

Czym i dla kogo jest Fussy Cat Club?

Fussy Cat Club jest platformą edukacyjną poszerzająca w zorganizowany i miły dla oka sposób szeroko rozumianą wiedzę scrapbookingową. Wszechstronne warsztaty prowadzone przez utalentowane scraperki, dodatkowe informacje oraz inspiracje, ciekawe punkty widzenia i techniki... 

Nierozpraszająca platforma to miejsce do nauki, ale dla wszystkich tych spragnionych motywacji grupowej, lajwów, wyzwań i plotek - zapraszamy do klubowej grupy na facebooku.

Co znajdziecie na platformie warsztatowej?

Trzonem Klubu są kursy scrapbookingowe, póki co na intuicyjnej platformie znajdziecie trzynaście pełnych szkoleń prowadzonych przez doświadczone scraperki - Martę Piekarczyk, Klaudię Wójciak oraz Anię Tworzy. Wszystkie z nich w formie filmów, opisów i skryptów. Dodatkowo oferujemy kity warsztatowe, które są dostępne do nabycia osobno (do wyczerpania zapasów).

Dodatkowo inspirujemy udostępniając Wam tutoriale na gotowe prace. Są one dostępne w ramach mini ebooków, do pobrania w formacie pdf. Do końca roku będzie ich trzynaście. Kolejne planowane są do każdej nowej kolekcji.

Prezentacja poniżej to "spis treści" części warsztatowej widoczny po zalogowaniu do portalu.

fcc

Oprócz szkoleń scrapbookingowych, mamy również edukacyjne ścieżki dodatkowe.

Obecnie dostępne są warsztaty akwareli prowadzone przez Kingę Spiczko, znaną lepiej jako Pasiakową, oraz Marikę Sadowską. Dziewczyny ukończyły Akademię Sztuki w Szczecinie, a obecnie, wraz z Martą i Asią, są aktywną częścią Działu Projektowego w P13. To kolekcje ich autorstwa i ich grafiki macie okazję ciąć i kleić na swoich biurkach.

Dostępny jest również kurs fotografii, który pogłębi Waszą wiedzę dotyczącą robienia zdjęć prac scrapbookingowych, by wyglądały równie pięknie, co na żywo! Dlaczego to istotne? Jeśli chcecie prezentować swoją pasję szerszej publiczności, publikować zdjęcia w social mediach lub na blogu, sprzedawać je online lub aplikować do Design Teamu, piękne zdjęcia mogą Wam to ułatwić. Warsztaty prowadzi Paulina Monasterska - Tronina, która nie tylko jest zawodową fotografką, ale i aktywną scraperką od lat związaną z P13.

Pełna lista warsztatów widoczna jest poniżej, tak również wygląda "spis treści" scrapowej części warsztatowej:

fcc
Co dodatkowo można znaleźć w Klubie?
- pliki pdf z grafikami i papierami do druku
- stałą zniżkę w sklepie (zniżka i członkostwo w grupie na Facebooku nie wygasa)
- produkty scrapowe dostępne tylko dla członków i członkiń FCC - die cuty, tekturki, bazy, oferta docinania papierów do baz, kity warsztatowe do poprzednich edycji...