O nas

FUSSY CAT

FUSSY CAT jest sklepem firmowym firmy P13 s.c. Znajdziecie w nim wszystkie nasze produkty fizyczne, ale również mnóstwo produktów cyfrowych: starsze kolekcje papierów, czy uzupełnienia bieżących kolekcji.

Skąd nazwa? Zależało nam na czymś, co będzie się kojarzyło kocio, a jednocześnie scrapowo. Gra słów i lekkie zniekształcenie angielskiego wyrażenia onaczającego dokładne wycinanie - fussy cutting, dało nam FUSSY CAT (czyli wybrednego kota ;) ).

Wszystkie produkty powstają przy udziale wspaniałego zespołu cudownie kreatywnych osób, z którymi współpracujemy i, co jest dla nas ważne, są produkowane w Polsce.

W swojej ofercie mamy szerokie kolekcje materiałów do scrapbookingu:

- papiery na sztuki oraz w bloczkach 12x12", 6x8", 6x6"

- papierowe naklejki: zestawy, alfabety, słowa, naklejki z serii planerowe

- elementy wycinane (die cuts)

- journale, art journale, zeszyty z gładkimi kartami o podwyższonej gramaturze oraz w kropki

- zestawy planerowe obejmujące: okładki pochodzące ze skóry z recyklingu, zeszyty gładkie oraz w kropki oraz naklejki

- linię produktów party - pudełka, wizytówki na stół, czy świetnej jakości naklejki pozwalające na tworzenie ozdób na domowe wypieki oraz kartki okolicznościowe

- oraz mnóstwo produktów cyfrowych do samodzielnego druku w domu: starsze kolekcje, produkty uzupełniające, digi stemple itd.

Przykładamy bardzo wysoką wagę do tego, by nasze produkty ułatwiały kreatywną pracę. Na każdym etapie produkcji myślimy o tym, by dobrze się z nimi pracowało. Umieszczamy elementy do wycinania na okładkach, a papierowe opakowania naszych produktów drukowane są na tym samym papierze, by można było je wykorzystać później w pracach. Nie warto ich wyrzucać. Warto być #lesswaste .