P13 Scrap Club - platforma kursów online

Scrapbooking to nie tylko technika własnoręcznego robienia albumów, czy kartek.

To również niesamowity sposób na miłe spędzenie czasu i zachowanie wspomnień w formie, do której później cudownie jest wrócić.

Nasza platforma kursów online nie tylko nauczy Ciebie pracy z papierem, ale również da konkretne umiejętności, które z powodzeniem wykorzystasz samodzielnie później.

  • Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze scrapbookingiem, ale nie wiesz, od czego zacząć, bo przytłacza Ciebie ogrom dostępnych materiałów, narzędzi i możliwości?

  • Chcesz miło spędzić czas z dzieckiem? Przyjaciółką? Stworzyć prace, które zachowają cudowne chwile ze zdjęć? A może tylko oderwać się od tego, co na co dzień, uwolnić głowę?

  • Chcesz się dowiedzieć, z jakich materiałów i narzędzi korzystać, jak łączyć ze sobą wszystkie dodatki i jak wybierać to, co się sprawdzi, zamiast wydawać pieniądze na to, czego później nie będziesz używać?

  • Zależy Tobie na poznaniu różnych stylów pracy, nauki od najlepszych prowadzących, co pomoże Tobie znaleźć swoją własną scrapową drogę? Z pewnością docenisz przyjemność użytkowania prostej w obsłudze oraz estetycznej platformy, a jednocześnie mnogość i różnorodność oferowanych warsztatów. Zapewnimy Ci szerokie spojrzenie na scrapbooking i możliwość spróbowania wielu form i technik.

  • Chcesz doskonalić swoje umiejętności w przyjemny i zorganizowany sposób? Pracując na najlepszych materiałach? Platformę P13 Scrap Club tworzy ekipa, która na co dzień pracuje nad rozwojem marki P13 Paper Products i sklepu FussyCat.pl. Wiemy, co w scrapbookingu jest ważne, a razem mamy ponad 100 lat doświadczenia! O co w sumie nietrudno, gdy P13 w tym roku będzie już pełnoletnią firmą!

  • Czy oprócz warsztatów dotyczących pracy z papierem, chciałabyś również popracować nad zdjęciami swoich projektów, by móc z większą pewnością aplikować do Design Teamu ulubionej marki lub rozpocząć sprzedaż swoich prac?

  • A może marzą Ci się własne elementy malowane farbami akwarelowymi? Na naszej platformie znajdziesz zarówno warsztaty fotograficzne, jak i z akwareli.

Odwiedź Club.P13.com.pl i rozpocznij swoją przygodę już dziś!